Naujienos

nuo 2020 05 - 
Tiekiame naujos kartos ozono kabinas Trevi SAN MINI  ir  SAN MAXI  rūbų, batų, pirštinių, kepurių, šalmų ir kitokių asmeninių daiktų dezinfekavimui nuo bakterijų, virusų, erkių, pelėsių, grybų, sporų ir visokių parazitų. Ozono dujų veiksmingumas SARS Cov atžvilgiu patvirtintas Nara medicinos universitete, Japonija; 2020 05 14 ( **Yra oficialus laboratorinių bandymų rezultatų protokolas).

  

OZONAS, KAIP VEIKIA? Kai tik ozonas liečiasi su organinėmis medžiagomis, prasideda oksidacijos reakcija. Žūva visi gyvi mikroorganizmai, tokie kaip erkės, bakterijos, virusai, pelėsiai, o kvapo molekulės oksiduojasi ir transformuojamas į kitas molekules. Šis procesas pašalina visas blogo kvapo formas. Kadangi ozonas yra sunkesnės dujos nei oras, jis gali prasiskverbti ir į audinių pluoštus (čiužinius, sofas, fotelius, kilimus, automobilių salono užvalkalus, ypač į šalmus ir batų pamušalus, įklotus ...). Tokiu būdu ozonas pasiekia teršalų dėmes ir iš jų pašalina visus mikroorganizmus ir nemalonaus kvapo medžiagas, prie kurias sunku pasiekti arba, kurių neįmanoma nuplauti**. 

TRUMPAI – APDOROJIMAS OZONU. Ekologiškai ir natūraliai pašalina bakterijas, virusus, erkes, pelėsius, grybus, sporas ir visus parazitus. Pašalina blogus kvapus. Jis nepalieka jokių cheminių liekanų, pavartojus virsta grynu deguonimi, todėl yra ir ekologiškas. Jis kruopščiai dezinfekuoja kiekvieną paviršių, su kuriuo jis liečiasi, taip pat sunkiose vietose. Tai yra plačiai naudojamas dezinfekavimo metodas, kurį patvirtino kelios sveikatos priežiūros institucijos visame pasaulyje.

KAIP VEIKIA TREVI SAN? 1) Pirmoji lempa, skleidžianti 200 nm bangos ilgio spinduliuotę, deguonį paverčia ozonu.  2) Toks ozonas kabinoje naikina mikroorganizmus ant daiktų ir audinio struktūroje, ant plaušelių. Ventiliatorius priverčia ozoną cirkuliuoti visoje kameroje ir užtikrina jo patiekimą į visus apdorojamus objektus.  3) Antroji UV-C lempa, skleidžianti 254 nm spinduliuotę, palaiko natūralų ozono virsmą deguonimi. 4) Nukritus ozono lygiui, kabinos durys atrakinamos, o viduje esančius visiškai dezinfekuotus daiktus galima pasiimti.

 

nuo 2014- 2020-

Projektuojame ir gaminame garo generatorius ir jų valdymo įrangą gėrimų gamybos ir distiliavimo linijoms ( Lietuviškas Midus- Stakliškės, Vilniaus degtinė... )

 

    

 

nuo 2014 - 2019 - 

Projektuojame ir gaminame garo generatorius ir jų valdymo įrangą mėsos pramonės produktų apdorojimo linijoms ( Vilniaus paukštynas, Arvi Kalakutai, Kekava, Samsonas ir kt.)

   

 

nuo 2017 -

Tiekiame rankinius diskinius pjoviklius RC-02 ir  RC-12 diskiniams d-28 mm ir d-45 mm skersmens peiliams.Tai originalus rotacinis pjoviklis pradėtas naudoti 1979 metais siuvimo pramonė ir trikotažo pramonėje. Skustuvo ašmenis primenantys aštrūs diskiniai įvarių ašmenų formų rotaciniai peiliai gaminami iš aukštos kokybės įrankinio plieno. Tai užtikrina puikų tikslumą ir aukščiausią pjūvio krašto kokybę. Matmenys: 50 x 70 x 15 mm, masė: 150 gr.

       

 

nuo 2016 - 

Bandinukų išpjovimo įtaisas GTK 240/100, skirtas tiklsliam  100 cm² bandinukų išpjovimui iš skirtingų iki 3 mm storio medžiagų ( audiniai, įdėklai, trikotažas, folijos, popierius). Įtaisas skirtas medžiagos g/m²  vertei nustatyti. Bandinuko skersmuo -113 mm. Komplekte: 4 peiliukai, gumos padėkliukas. Matmenys: 115 x D-165 mm. Masė 2,2 kg. Gamintojas - Vokietija!  Papildomai galima komplektuoti  su elektrononėmis bandinukų svarstyklėmis: Bandinukų svarstyklės, elektroninės GTK Type ARR-300 su svorio kalibravimu, padidinto tikslumo, skirtos medžiagos bandinukų g/m²  vertei nustatyti iš skirtingų iki 3 mm storio medžiagų (audiniai, įdėklai, trikotažas, folijos, popierius). Svėrimo ribos: 30000g/m² ir 300g. Svėrimo verė: 1g/m² = 0.01g.

 

         

 

nuo 2014 -
Projektuojame ir gaminame garo apdorojimo procesų ir garo generatorių valdymo įrangą. Individualiai kosultuojame, parenkame ir pas užsakovą pajungiame pagamintus elektrinius garo generatorius bei atitinkamą automatinio valdymo įrangą. 

                

 

nuo 2014- Gaminame elektrinius (elektrodinius) garo generatorius dezinfekavimo procesams karštu garu (maisto pramonei, medicinos įstaigoms). Garantuojame nuolatinį atsarginių detalių tiekimą ir neterminuotą pogarantinį aptranavimą.

 

         
 

2015 10 -
Garo šepetys Type 580 "Speedy" susiglamžiusių kabančių drabužių atnaujinimui, su 500 W papildomu elektriniu garo pakaitinimu. Masė 750 g. Komplekte: minkštas šepetys galvutė, elektrokabelis su jungtimi, garo žarna; Art.172102.1.

         

nuo 2015 -
Silikoninis tepalas "Slide Spray" darbiniams paviršiams (teflono, plastiko ir kitokiems) valyti, bespalvis, atsparus temperatūrai iki 250°C, antistatinis, mažinantis trintį, nepaliekantis riebalinių dėmių ant tekstilės medžiagų, Art.070101.

           

nuo 2015 -
Tiekiame sertifikuotus universalius dėmių valiklius "Varena" sausam tepalinių - riebalinių dėmių valymui iš tekstilinių gaminių, kiliminių dangų ir kitų tekstilinių paviršių. Pakuotė- 200 ml., aerozolinis; Art.320039.

             
 

nuo 2015 -
Gaminame ir tiekiame sertifikuotus dėmių valiklius mineralinės kilmės dėmių ( lako, klijų, kramtomos gumos, tušinuko, tepalo, purvo, dervų,nagu lako, lupu dažu ir kokias panašios kilmes dėmes) valymui iš baltų ir patvariai nudažytų medvilninių, šilkinių ir sintetinių audinių. Tiekiami koncentruoti valikliai arba paruošti sausam valymui, naudojant pramoninius ar nešiojamus dėmių valymo įrenginius